Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT05 16.00/70 D20 145G

Mitas

Mitas MPT0516.00/70 D20 145G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
16.00
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341006516

Највисока цена:  536,3 €

Цена по парче

536,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот