Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT05 12.5 D20 132G

Mitas

Mitas MPT0512.5 D20 132G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
12.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341006714

Највисока цена:  404,9 €

Цена по парче

404,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот