Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 400/70 D24 156B

Mitas

Mitas MPT04400/70 D24 156B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341112354

Највисока цена:  821,2 €

Цена по парче

821,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот