Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 400/70 D24 151D

Mitas

Mitas MPT04400/70 D24 151D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341112347

Највисока цена:  733,1 €

Цена по парче

733,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот