Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 400/70 D20

Mitas

Mitas MPT04400/70 D20

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
EAN:
8590341111715

Највисока цена:  516,4 €

Цена по парче

516,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот