Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 360/85 D20 139D

Mitas

Mitas MPT04360/85 D20 139D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
360
Висина:
85
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341111487

Највисока цена:  398,5 €

Цена по парче

398,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот