Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 340/80 D20 135D

Mitas

Mitas MPT04340/80 D20 135D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341111470

Највисока цена:  463,1 €

Цена по парче

463,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот