Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 340/80 D18 144D

Mitas

Mitas MPT04340/80 D18 144D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341111456

Највисока цена:  542,5 €

Цена по парче

542,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  117 €

Назад кон врвот