Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 340/80 D18 131D

Mitas

Mitas MPT04340/80 D18 131D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341111432

Највисока цена:  446 €

Цена по парче

446 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот