Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 12.5 D20 135D

Mitas

Mitas MPT0412.5 D20 135D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
12.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341006752

Највисока цена:  414,8 €

Цена по парче

414,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот