Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT04 10.5 D20 131D

Mitas

Mitas MPT0410.5 D20 131D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
10.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341006875

Највисока цена:  371,9 €

Цена по парче

371,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот