Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT03 18.00 D19.5 156D

Mitas

Mitas MPT0318.00 D19.5 156D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341003553

Највисока цена:  789,2 €

Цена по парче

789,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот