Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT03 12.5 D18 128G

Mitas

Mitas MPT0312.5 D18 128G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
12.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341007001

Највисока цена:  441,8 €

Цена по парче

441,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот