Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT02 18.00 D19.5 156B

Mitas

Mitas MPT0218.00 D19.5 156B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341003560

Највисока цена:  828,1 €

Цена по парче

828,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот