Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT02 16.00/70 D20 148D

Mitas

Mitas MPT0216.00/70 D20 148D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
16.00
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341006509

Највисока цена:  501,7 €

Цена по парче

501,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот