Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT01 405/70 D24 152B

Mitas

Mitas MPT01405/70 D24 152B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006448

Највисока цена:  660,6 €

Цена по парче

660,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот