Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT01 280/80 D18 130B

Mitas

Mitas MPT01280/80 D18 130B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
280
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341110923

Највисока цена:  328,3 €

Цена по парче

328,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот