Споредете до 4 продукти:

Mitas IM07 500/50 D17 155A8

Mitas

Mitas IM07500/50 D17 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341041340

Највисока цена:  465,9 €

Цена по парче

465,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот