Споредете до 4 продукти:

Mitas IM04 13.0/65 D18 143A8

Mitas

Mitas IM0413.0/65 D18 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
13.0
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004055

Највисока цена:  276,2 €

Цена по парче

276,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот