Споредете до 4 продукти:

Mitas IM04 10.0/80 D12 112A8

Mitas

Mitas IM0410.0/80 D12 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
10.0
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017819

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот