Споредете до 4 продукти:

Mitas IM03 14.5/80 D18 155A8

Mitas

Mitas IM0314.5/80 D18 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
14.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003966

Највисока цена:  517,8 €

Цена по парче

517,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  117 €

Назад кон врвот