Споредете до 4 продукти:

Mitas HC70 520/70 R38 150D

Mitas

Mitas HC70520/70 R38 150D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341078339

Највисока цена:  1.674,8 €

Цена по парче

1.674,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот