Споредете до 4 продукти:

Mitas HC70 480/70 R24 141A8

Mitas

Mitas HC70480/70 R24 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341089229

Највисока цена:  1.076,9 €

Цена по парче

1.076,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот