Споредете до 4 продукти:

Mitas HC70 420/70 R24 130D

Mitas

Mitas HC70420/70 R24 130D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341078315

Највисока цена:  877,7 €

Цена по парче

877,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот