Споредете до 4 продукти:

Mitas HC70 380/70 R28 130A8

Mitas

Mitas HC70380/70 R28 130A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341081360

Највисока цена:  832 €

Цена по парче

832 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот