Споредете до 4 продукти:

Mitas H15 130/70 D17 62T

Mitas

Mitas H15130/70 D17 62T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Mitas
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
T
EAN:
8590341008503
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  58,2 €

Цена по парче

58,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот