Споредете до 4 продукти:

Mitas H06 3.50 D16 64S

Mitas

Mitas H063.50 D16 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8590341008794
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  48,8 €

Цена по парче

48,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот