Споредете до 4 продукти:

Mitas H06 3.25 D18 59P

Mitas

Mitas H063.25 D18 59P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008664
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  45,9 €

Цена по парче

45,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот