Споредете до 4 продукти:

Mitas H05 3.25 D16 55P

Mitas

Mitas H053.25 D16 55P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008817
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  40,9 €

Цена по парче

40,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот