Споредете до 4 продукти:

Mitas H04 3.25 D18 59P

Mitas

Mitas H043.25 D18 59P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008671

Највисока цена:  44,4 €

Цена по парче

44,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот