Споредете до 4 продукти:

Mitas H04 2.50 D16 41L

Mitas

Mitas H042.50 D16 41L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
41
Индекс на брзина:
L
EAN:
8590341008855

Највисока цена:  34,3 €

Цена по парче

34,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот