Споредете до 4 продукти:

Mitas H01 3.25 D19 54P

Mitas

Mitas H013.25 D19 54P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341008572
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  46,1 €

Цена по парче

46,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот