Споредете до 4 продукти:

Mitas H01 2.75 D19 43P

Mitas

Mitas H012.75 D19 43P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Mitas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
P
EAN:
8590341038371
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  42 €

Цена по парче

42 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот