Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 8.25 D15 153A5

Mitas

Mitas FL088.25 D15 153A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341015686

Највисока цена:  406 €

Цена по парче

406 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  117 €

Назад кон врвот