Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 8.15 D15 146A5

Mitas

Mitas FL088.15 D15 146A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
8.15
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341016119

Највисока цена:  185,9 €

Цена по парче

185,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот