Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 7.00 D12 134A5

Mitas

Mitas FL087.00 D12 134A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341015938

Највисока цена:  120,6 €

Цена по парче

120,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот