Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 7.00 D12 133A5

Mitas

Mitas FL087.00 D12 133A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341015945

Највисока цена:  127,8 €

Цена по парче

127,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот