Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 6.50 D10 128A5

Mitas

Mitas FL086.50 D10 128A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341037213

Највисока цена:  108,8 €

Цена по парче

108,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот