Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 6.50 D10 122A5

Mitas

Mitas FL086.50 D10 122A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341015969

Највисока цена:  157,4 €

Цена по парче

157,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот