Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 4.00 D8 97A5

Mitas

Mitas FL084.00 D8 97A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341016355

Највисока цена:  61,9 €

Цена по парче

61,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот