Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 28x9.00 D15

Mitas

Mitas FL0828x9.00 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
28x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
15

Највисока цена:  193,1 €

Цена по парче

193,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот