Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 250 D15 153A5

Mitas

Mitas FL08250 D15 153A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
250
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341037534

Највисока цена:  340,9 €

Цена по парче

340,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот