Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 250/75 D12 152A5

Mitas

Mitas FL08250/75 D12 152A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
250
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341037695

Највисока цена:  286,9 €

Цена по парче

286,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот