Споредете до 4 продукти:

Mitas FL08 18x7.00 D8 125A5

Mitas

Mitas FL0818x7.00 D8 125A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
18x7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341033123

Највисока цена:  82,6 €

Цена по парче

82,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот