Споредете до 4 продукти:

Mitas FL07 23x5.00 D12 121A5

Mitas

Mitas FL0723x5.00 D12 121A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
23x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341017932

Највисока цена:  96 €

Цена по парче

96 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот