Споредете до 4 продукти:

Mitas FL07 23x5.00 D 113A5

Mitas

Mitas FL0723x5.00 D 113A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
23x5.00
Конструкција:
D
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341017918

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот