Споредете до 4 продукти:

Mitas FL05 23x5.00 D 118B

Mitas

Mitas FL0523x5.00 D 118B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
23x5.00
Конструкција:
D
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341016386

Највисока цена:  88,8 €

Цена по парче

88,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот