Споредете до 4 продукти:

Mitas FL05 23x5.00 106B

Mitas

Mitas FL0523x5.00 106B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
23x5.00
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341016416

Највисока цена:  86,5 €

Цена по парче

86,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот