Споредете до 4 продукти:

Mitas FL03 5.00 D8 106A5

Mitas

Mitas FL035.00 D8 106A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341016270

Највисока цена:  53,1 €

Цена по парче

53,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот