Споредете до 4 продукти:

Mitas FL02 6.50 D10 125A5

Mitas

Mitas FL026.50 D10 125A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8590341015884

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот